logo
logo

Archív: 2019

Video

Ego a Lamačské chvály

Newsletter

NL č. 27

Pokračoval by som tam, kde som skončil v predchádzajúcom NL č.26. a skúsim popísať, ako to začalo vo štvrtok 28.11.2019, keď som volal Egovi, že by sme potrebovali nahrať svedectvo resp. rozhovor na nové CD s LCH pre DISMAS, lebo veľa ľudí nevie, prečo vlastne Michal spieva o Bohu a čo má vlastne spoločné s kresťanstvom. 
Väčšina si ho pamätá len s nadávkami z Kontrafaktu a pod.. Tak som mu volal a povedal mi, že má toho veľmi veľa, teraz natáčajú videoklip a do nedele musia doladiť album, dohrať veci a tak, ale že teda keď prídem v piatok o 14,00 hod a zobudím ho, tak to so mnou spraví.

Označé ako:
ego

Newsletter

NL č. 26

Označé ako:

Newsletter

NL č. 25

Označé ako:

Newsletter

NL č. 24

BRNO 18. října 2019 (VS ČR). V souvislosti s 10. výročím vzniku Ústavu pro výkon zabezpečovací detence Brno se dnes uskutečnil koncert slovenské gospelové kapely „Lamačské chvály“. Hosté ze Slovenska připravili pro chovance, chovanky i zaměstnance ústavu opět nezapomenutelný a krásný kulturní zážitek. Koncert stejně jako předchozí vystoupení přijali všichni přítomní s velkým zaujetím a byl velkým přínosem a zpestřením pobytu chovanek a chovanců ústavu. Členové skupiny vyslovili rovněž své potěšení nad přijetím a atmosférou v průběhu koncertu a přislíbili účast i do budoucna.

Označé ako: